Legrand Celiane унікальні функції та матеріали.

Французький концерн Legrand за 150 років свого існування виріс в велику міжнародну корпорацію. Наразі Легран виробляє 15% усієї світової електро фурнітури. Це більше 100 різних декоративних серій електричних розеток та вимикачів світла. декоративні серії виробляють на різних фабриках в усіх куточках світу.

Продукція Легран виробляється у Єгипті, Португалії, Китаї, Австрії, Росії, Угорщині. У кожної серії свій бюджет і своя якість. Але є розетки і вимикачі найвищої якості – це Legrand Celiane. Який виробляється на батьківщині Легран – у місті Лемож Франція.

Легран Селіан це технічна довершеність с 350 різних функцій від простих розеток до елементів системи Розумний Будинок. Вимикачі мають 5 різних функцій: класичний, безшумний, тумблерний, сенсорний, регулятор світла.

Дизайн рамок відрізняється великою кількістю кольорів та матеріалів. Також фабрика пропонує мануфактурні вироби, які виготовляються вручну. Різноманітність матеріалів вражає, це: порцеляна, бамбук, камінь, арт бетон, текстиль, шкіра. Найкраща електрофурнітура з Франції це перш за все унікальний дизайн, оригінальні матеріали та технічна довершеність. Якщо купувати фурнітуру Легранд, то безумовно потрібно звернути увагу на цікаву декоративну серію Celiane.