Legrand Etika Plus висока якість за помірні кошти.

Купити розетки Легранд Етика з наявності зі складу в Києві. На Легранд Етика розетки і вимикачі ціна в 2016 році стає ще більш привабливим.

Сьогодні каталог Legrand Etika і Legrand Etika Plus має повний функціонал: etika вимикач, etika каталог, розетка legrand etika rj45, legrand etika вимикач з підсвічуванням, legrand etika заглушка, legrand etika підсвічування LED, legrand etika прохідний вимикач, legrand etika термостат, вимикач двоклавішний etika legrand, вимикач етика Легранд з підсвічуванням, диммер legrand etika, заглушка етика Легранд.

Родзинкою і відмінною рисою даної серії є трьохклавішний вимикач Legrand Etika / Французький концерн Легранд, світовий лідер виробництва якісної електрофурнітури, зовсім недавно запустив в продаж нову декоративну серію електричних розеток і вимикачів світла Legrand Etika. Дана серія електроустановочних виробів вже зараз міцно зайняла нішу в економ сегменті, побивши рекорди продажів в Україні.

Не дивлячись на кризу розетки і вимикачі Легранд Етика купити може практично кожен користувач навіть з самим скромним бюджетом.Компанія «ДРІАДА» вже має в своєму портфоліо кілька з успіхом реалізованих знакових проектів багатоквартирних будинків, повністю укомплектованих електричними розетками та вимикачами світла Легранд Etika.

Асортимент Legrand Etika Plus:

Спочатку розетки і вимикачі Легранд Етика мали недостатній функціонал, але з ростом популярності даної серії виробник Легран включив в Легранд Етика каталог необхідні позиції, яких раніше не було в продажу, мова йде про: перехресний вимикач Легранд Етика, п’яти постова рамка Legrand Etika, регулятор світла , терморегулятор. Зараз стандартна серія Легранд Етика розширилася новими механізмами Etika Plus.В Україні дана електрофурнітура Legrand продається по назвою Legrand Etika Plus і Legrand Etika а в іншій частині Європи під брендом Legrand Niloe і Legrand Niloe Eco.

За досить невеликий термін з моменту презентації даного продукту, всього один рік, європейці оцінили високу якість електрофурнітури Легранд і найголовніше це ціна Legrand Etika, яка дешевше ніж у декоративних серій конкурентів в аналогічному якості. Legrand Etika Plus отримала абсолютно нові механізми розеток і вимикачів, більш широкий функціонал, і нові кольори крім так полюбився покупцям стандартного кольору Legrand Etika білий або legrand etika слонова кістка з’явився тепер не менш популярний Legrand Etika антрацит. Нові декоративні серії Legrand Etika Plus і Legrand Etika виробляють в чотирьох країнах світу: Франція, Німеччина, Угорщина і Єгипет.