Розетки і вимикачі Legrand Galea Life

Дизайнерська колекція Legrand Galea Life або Легранд Галея Лайф. Колекція розрахована як на елітні апартаменти, так і на інтер’єри націлені на витончену гармонію.

Дизайн розеток і вимикачів колекції Галея Лайф

Дизайн виробів Legrand Galea Life настільки різноманітний, що яскраві і радісні кольори вимикачів, розеток та інших пристроїв серії гармонійно прикрасять будь-який, навіть самий химерний, інтер’єр вашого житла – будинки, квартири або котеджу.

Рамки Galea Life виготовлені з високоякісного, стійкого до ультрафіолету, пластика. Для любителів натуральних матеріалів, будуть цікаві рамки з натурального каменю, дерева або рамки обтягнуті натуральною шкірою. В цілому колекція Галея Лайф Legrand, включає в себе 18 різних забарвлень настановних рамок і 5 кольорів внутрішніх панелей.

Успішність електрофурнітури Legrand Galea Life – це сукупність великої різноманітності рамок і механізмів, завдяки функціоналу останніх, вирішуються навіть найскладніші завдання управління освітленням і комунікаціями.

Galea Life в рамках натуральної обробки.

Пропоновані рамки Galea Life – це відмінне європейська якість і сучасний дизайн. Рамки з дерева Galea Life Wood пропонується трьома варіантами (червоне дерево “махагон”, вишня і клен) надають приміщенню атмосферу натуральності. Шкіряні рамки Galea Life – добре підійдуть в приміщення з меблями з натуральної шкіри, а так само додадуть особливий тон будь-якого інтер’єру з багатою обробкою стін.

Рамки з металу пропонуються, як в натуральному виконанні так і в кольорі (червоний, зелений, синій). Яскраво пофарбовані, металеві рамки мають чітко виражений контур і добре контрастують на стіні з будь-яким покриттям, підійдуть в дитячі кімнати і приміщення в стилі хай-тек.

Можливості вимикачів і розеток Galea Life

Функціональна можливість механізмів дозволяє реалізовувати різні схеми розподілу силових і інформаційних проводів, а так само схеми управління освітленням. Розетки, вимикачі з підсвічуванням, перемикачі, прохідні вимикачі, терморегулятори теплої підлоги, датчики рух, регулятори світла (диммери), телевізійні і комп’ютерні розетки – застосовуйте технологічні рішення Galea Life для досягнення максимального комфорту вашого житла.