Legrand Mosaic 350 функцій та лаконічний дизайн.

Електроустановчі серії від Legrand Mosaic виконують безліч функцій. Фурнітура від Legrand регулює освітлення, температурний режим – всього понад двісті призначень. Кабель-канали та модульні установки серії Mosaic, завдяки економічності дизайну модульних пристроїв, без праці монтуються. Електроустановки від Legrand – це чудове рішення для всіх приміщень.

Можна використовувати кілька функцій одночасно в вертикальному і горизонтальному розташуванні завдяки модульності електрофурнітури і передбачливість змінних рамок і клавіш для одного пристрою. Кріплення розеток серії Mosaic надійно і не вимагає спеціального набору інструментів.

Переваги розеток серії Mosaic:

Справність. За допомогою інноваційного методу комутації провідників можливість окислення контактів практично неможлива.
Практичність. Використовувати електрофурнітуру зручно завдяки наявності супер-універсального конектора для розеток і для патч-панелей.

Надійність. При підключенні кабелю важко помилитися з огляду на те, що розетки і пристрої вимикання виробництва Legrand оснащені колоритною маркуванням. Електрообладнання серії Mosaic розроблено як для житлових приміщень, так і для офісних.

Розетки і вимикачі Legrand серія Mosaic

Розетки і вимикачі Legrand серія Mosaic: компанія Legrand пропонує програму Mosaic, яка включає в себе рішення, адаптовані для оснащення робочих місць в офісах і інших адміністративних приміщеннях. Електрофурнітура Legrand серії Mosaic є унікальною функціональну серію, чудово вписується в інтер’єр будь-якого офісу, заміського будинку або квартири.

Електроустановочні вироби Mosaic виконують близько 200 функцій, основними з яких є:

 • Управління освітленням: вимикачі, кнопки, датчики руху, світлорегулятори, таймери, вимикачі з ключем, кнопки аварійного відключення;
 • пристрої контролю доступу;
 • управління приводами, опаленням: механізми управління ролетами / жалюзі, термостати кімнатні;
 • розетки силові: стандартні, для установки в кабель-каналах DLP, з механічним блокуванням, зі шторками;
 • фіксатори кабелю, пристрої захисту від перенапруг;
 • управління комунікаціями: розетки RJ45, точки доступу Wi-Fi, волоконно-оптичні розетки, зумери, дзвінки, розетки телевізійні, розетки ТВ / Аудіо / Відео;
 • світильники та індикатори;
 • пристрої для виклику обслуговуючого персоналу;
 • многорозеточние блоки.

 Переваги електроустановчих виробів програми Mosaic:

 • швидкий монтаж: надійність підключення забезпечується використанням безгвинтових затискачів.
 • гнучкість і легкість застосування: для кожної конфігурації (фальшпол або фальшпотолок) програма Mosaic пропонує рішення, спеціально призначені для створення електричних та інформаційних мереж.
 • вдосконалені ергономіка і дизайн: забезпечують ефективність і комфорт при експлуатації на робочих місцях.
 • простота обслуговування забезпечується конструкцією обладнання. Доступ до всіх пристроїв простий і зручний.

Розетки і вимикачі Legrand Mosaic

Розетки і вимикачі Legrand Mosaic використовуються для обладнання офісів елетрофурнітурой. Легранд Мозаїк це рішення в конкретних робочих областях бізнес-приміщення. Ця серія сприяє зміцненню продуктивності, гарантує сумісність між усіма компонентами системи і електричну естетику в установці.

Купити Legrand Mosaic – це можливість отримати ряд переваг:

 1. Швидка і безпечна установка. Майже всі розетки і вимикачі обладнані автоматичними терміналами для забезпечення безпеки з’єднання. Для підключення освітлення або VDI, в Легранд мозаїк були також розроблені установки для швидкого підключення систем.
 2. Гнучкість системи. Для кожної конфігурації: фальш-підлогу або стелю, програма мозаїк пропонує різні розетки і вимикачі, адаптовані до високих навантажень мереж.
 3. Ергономіка і естетика. Програма мозаїк забезпечує повну сумісність між усіма компонентами системи і загальну естетичну установку електроустаткування.
 4. Простота в обслуговуванні. Різні носії (колонка, інтернет, підлоги коробка …) полегшують експлуатацію і технічне обслуговування проектів, підготовка проекту для установки може здійснюватися в останню хвилину, легка доступність до кабелів.