Legrand Plexo кращий вибір для особливих умов експлуатації.

Legrand Plexo має найширший спектр застосування. У житловому секторі для установки розеток і вимикачів зовні будинку, а так само для оснащення необхідною електрофурнітурою гаража, веранди, підвалу.

В адміністративному секторі ідеально застосування в паркінгах, лабораторіях і підприємствах громадського харчування. На виробництві нова програма Legrand Plexo легко інтегрується в індустріальні шафи, так як легко монтується на особові панелі. Нова програма комплекси це пило і вологозахищені IP44 – IP66 розетки і вимикачі, електричні щитки, різні розгалужувальні коробки з адаптерами для металевих кабельних каналів Каблофіл, вологозахищені світильники , патрони і світлові індикатори. Legrand Plexo має чудову якість так як всі механізми і корпусу виробляються у Франції і в Австрії.

Програма Legrand Plexo – це гнучке рішення для установки розеток і вимикачів в приміщеннях з несприятливими погодними умовами. Доступні два основних кольори електроустановочних виробів Легранд комплекси – це традиційний білий і промисловий світло сірий цвет.Електрофурнітура Legrand Plexo універсальна, як для монтажу в стіну (в монтажну коробку), так і на поверхню стіни за допомогою спеціального зовнішнього адаптера.

Тепер які б не були погодні умови і конфігурація монтажу, будь то вертикальна або горизонтальна – пило і вологозахисна серія французької електрофурнітури Legrand Plexo легко впорається з будь-який, навіть самого складного, поставленого завдання. Посилена гумова прокладка по контуру корпусу забезпечує надійний захист від пилу і вологи IP55 навіть при вбудовується в стіну монтажі.

Нові мембранні заглушки – це справжня інновація Легранд, яка забезпечує зручність монтажу і максимальний захист механізму від впливу пилу і вологи. Що б зробити отвір в мембранної заглушці малим діаметром від 4 до 15 мм. Вам не знадобиться, будь-якої спеціальний інструмент, тільки проста викрутка. Щоб виконати діаметр від 16 до 25 мм., Необхідний для монтажу пластикової труби, сальника або сполучних аксесуарів, досить просто потягнути за язичок що б повністю видалити заглушку. Мембрана щільно охоплює провід або трубу і забезпечує максимальну вологозахист.