Декоративні рамки Legrand Valena Allure.

Дизайнерська серія електричних розеток і вимикачів світла Legrand Valena Allure – це нове слово в світі високих технологій і передового дизайну. Форми клавіш і рамок не мають гострих країв, вони повністю закруглені. Особлива конструкція клавіші дозволяє організувати витончену підсвічування по контуру а декоративні рамки сконструйовані так, як ніби парять над поверхнею стіни.

Декоративна серія електрофурнітури Легранд Валена Алюр займає все цінові ніші – від низької і середньої, де використовується пластик в традиційних кольорах білий і слонова кістка і інших модних відтінках. До найдорожчою VIP ніші, де використовуються дорогі матеріали: метал, сусальне золото, нержавіюча сталь, масив дерева, карбон, шкіра, скло, текстиль.

Основні кольори білий, слонова кістка, перламутр з термопласту стали вже традиційними для електрофурнітури Легранд і тепер вони представлені і в новій серії розеток і вимикачів Legrand Valena Алюр. Металеві рамки в кольорах алюміній, темна бронза, світла бронза, чорна сталь підкреслять інтер’єр в сучасному стилі Хай-Тек.

Шикарні орнаменти хромовий нарцис, золотий нарцис, тиснення білий і тиснення слонова кістка, флора розставлять необхідні акценти в стилі арт-деко і підкреслять Вашу індивідуальність. Рамки з білого і чорного скла на стільки витончені і елегантні, що начебто парять над поверхнею стіни. А рамка «дзеркало» відобразить сяйво кришталевих люстр у Вашому інтер’єрі. Рамки з палацового мармуру підкреслюють Ваш статус.

Натуральні матеріали Валена Алюр: дерево, карбон, шкіра – це ексклюзивна пропозиція від Легранд для найвимогливіших. Не залежно від того який колір і фактуру Ви оберете, ваш вибір з Legrand Валена Алюр завжди буде оригінальним. Разом з новою серією розеток і вимикачів від Легранд Ваш інтер’єр засяє новими фарбами і буде неповторним.