Manuel Vivian дизайнер Axo Light.

Мануель Вівіан (1971 р.н.) народився в Венеції. Він здобув освіту в галузі архітектури та дизайну в Інституті мистецтва у Венеції.

Першими дизайнерськими роботами Мануеля Вівіана були проекти зі скла, що було невід’ємно пов’язане з сімейним бізнесом. Після успіху його перших проектів в цій сфері Мануель розширив коло своїх інтересів, включивши в них і інші галузі, в тому числі – дизайн інтер’єру. Однак його основним захопленням залишається розробка освітлювальних приладів і світильників.

Мануель Вівіан починає роботу над своїми проектами з спостереження за формами і навколишнім середовищем. Намагаючись не бути надмірно залежним від тенденцій, Вівіан постійно шукає нові оригінальні ідеї. При створенні своїх робіт Мануель намагається використовувати натуральні матеріали настільки часто, наскільки це дозволяє технологія виробництва.

З моменту створення Axo Light в 1996 році Мануель Вівіан постійно співпрацював з компанією і став її головним дизайнером. Моделі Axo Light, які розробив Manuel Vivian: Bell, Skin, Skirt, Aura, Clavius, Spillray, Fairy, Virtus, Polia LED, Framework LED. Також він працює в студії Fly Design, якою він володіє і управляє. «Здатність бачити речі в новому світлі є одним з найбільших талантів проектувальника», – говорить Мануель Вівіан.