Marc Sadler француз який народився у Австрії, працював у Німеччині та мешкає у Італії.

Marc Sadler відомий промисловий дизайнер, який вважає себе громадянином світу. Він етнічний француз, який народився у Австрії, довгий час працював у Німеччині та сполучених Штатах а зараз живе у Італії в Мілані. Одного разу Марк Садлер катався на лижах у Альпах, невдало впав і травмував ногу. Його почала хвилювати проблема безпеки людей, зокрема спортсменів лижників. Марк створив взуття для лижників з надміцного пластику. Це взуття і досі масово випускається та зберігає ноги цілими. Далі Садлер розробив спеціальний захист хребта для мотоциклістів.

Імениті фірми виробники мають за честь пропонувати Марку Садлеру розробку нових предметів інтер’єру. Саме тому Садлер оселився у Мілані. Він був 4 рази нагороджений престижною премією d’Oro by ADI, the Industrial Design Association, (1994, 2001, 2008 e 2014).

Марк розробляв Торшер Mite Terra для італійського виробника світильників Foscarini. На створення цього світильника його надихнула ергономіка ключки для гольфу та сталагміти, які ростуть з землі у печерах. також Садлер розробив відомий прожектор Beluga для фабрики Fabbian Італія. який є одною з ікон сучасного мистецтва.

Marc Sadler наголошує, що йому надзвичайно цікаво працювати саме в Мілані Італія. Адже це світова столиця моди. І італійські фірми хоча й не мають великого штату працівників, але залюбки наймають дизайнерів зі світовим ім’ям для розробки нових моделей.

Композиції Masiero Raquam виготовлялися шляхом складання семи елементів скла, отриманих з класичних люстр, та оснащення їх світлодіодними джерелами світла. Подумайте про сім елементів, як про частини конструктора. Ці цеглини Ви можете використовувати як для побудови простої стіни так і величного собору. Яскрава метафора Marc Sadler наочно пояснює процес і потенціал дизайну модульної системи, розробленої шляхом поєднання функціональності з заданим дизайном.

Marc Sadler на замовлення Gruppo Euromobil розробив крісло з пуфом Desiree Kara ля ідеального відпочинку. Опис від Марка Садлера: “Захисна оболонка, яка охоплює м’яку подушку, в яку ви можете відпустити себе в повній релаксації. Саме таким чином Марк Садлер визначає своє нове крісло Кара, яке доповнює пуф. Кара є ідеальним поєднанням трьох фундаментальних цінностей філософії Desiree: максимальний комфорт, висока якість матеріалів і ретельна турбота над майстерністю».