Masiero Raquam світильник конструктор з безліччю варіацій.

RAQAM – проект Марка Садлера для італійської фабрики MASIERO, виробника декоративних світильників. Заснований на концепції модульності для створення декоративних освітлювальних установок. Розроблено 7 модулів, кожен з яких доступний в різних обробках. Об’єднуючи 7 елементів, можна створити безліч варіантів дизайну та кольору. Цей проект зосереджується в основному на професійних фахівців: архітектори та дизайнери інтер’єру можуть створити власний дизайн, відповідно до особливостей середовища, що підлягає освітленню, створюючи унікальні та ексклюзивні архітектурні елементи.

Термін “колекція” може звучати редуктивно, коли він застосовується до Raqam, нового світлового приладу, розробленого Марком Садлером для Masiero , відродженої сімейної фірми, створеної в 1981 році. Технічна експертиза та чуття для експериментів, доповнені технічними навичками команди розробників Мазіеро, були очевидні в сценічний установці Waitomo, організованою Galleria Rubin у Fuorisalone.

Композиції виготовлялися шляхом складання семи елементів скла, отриманих з класичних люстр, та оснащення їх світлодіодними джерелами світла. Подумайте про сім елементів, як про частини конструктора. Ці цеглини Ви можете використовувати як для побудови простої стіни так і величного собору. Яскрава метафора Marc Sadler наочно пояснює процес і потенціал дизайну модульної системи, розробленої шляхом поєднання функціональності з заданим дизайном.

Raqam можна застосовувати до великих об’єктів, фасадів, приміщень, стін і люстр, як пояснюється в технічних паспортах, які служать простими, але дорогоцінними рекомендаціями для архітекторів і дизайнерів інтер’єру. Це нова мова дизайну, заснована на пропорції та гармонії, які можуть бути використані для поліпшення світла, просторів і поверхонь.