Диван Moroso Serpentine

Moroso Serpentine – відомий дизайнер сучасності Том Діксон спільно з виробником меблів фабрикою Moroso створили унікальний диван Serpentine, який ідеально підходить для великих просторів в зонах очікування і відпочинку.

Moroso Serpentine by Tom Dixon

Диван Serpentine може трансформуватися в різні конструкції і з успіхом може встановлюватися як в кут, під стінку так і бути центральною композицією інтер’єру.

Зносостійкі матеріали поліуретан і міцний металевий каркас, регульований по висоті дозволяють використовувати диван Moroso Serpentine в громадських приміщеннях з великим трафіком відвідувачів.

Tom Dixon готовий запропонувати унікальну виробничу базу, яка здатна втілити всі сміливі задуми дизайнерів. Тож не дивно, що декоративні світильники і люстри компанії Tom Dixon стали користуватися величезною популярністю у всіх любителів красивих і функціональних творів мистецтва.

Компанія Tom Dixon була заснована в кінці дев’яностих років двадцятого століття. Виробництво почало працювати в 2002 році і всього за пару років фабрика з виробництва дизайнерських світильників, люстр, торшерів, бра, настільних ламп, стала відома в усьому світі. Її засновники Том Діксон і Девід Бегг є одними з кращими дизайнерами в сучасному світі.

Граючи в нічних клубах, Діксон мав масу вільного часу протягом дня, що привело його до нового захоплення – експериментам з металобрухтом, з якого за допомогою зварювальної машини він створює незвичайні скульптури. Техніці зварювання його навчив друг, причому всього за один урок.

Новопридбані навички він відразу ж почав використовувати в роботі, досліджуючи декоративні та конструкторські можливості перероблених матеріалів і промислових відходів. Том Діксон працював без ескізів, використовуючи в якості матеріалів рейки, будівельну арматуру, внутрішні деталі автомобіля і каструлі.