ЖК “Оазис Оболонь”

ЖК “Оазис Оболонь” побудований двадцять років тому до цих пір лідирує за рівнем комфортного життя в столиці. І зараз це один з найдорожчих житлових комплексів Києва.

Зведення Оболонських Липок і облаштування набережної зробили це місце не тільки динамічно розвивається, але і по-справжньому приємним для проживання. Крім того, на прикладі Оболоні чітко видно, який результат приносять інвестиції, з душею і розумом вкладені в будівництво Києва.

Валентин Ісак Народний архітектор України, дійсний член Української академії архітектури та Міжнародної академії інформатики при ООН, удостоєний звання «Лицар науки і мистецтв», професор Міжнародної академії архітектури, лауреат Державної премії України по архітектурі.

У 1993 році Валентин Ісак створив персональну творчу майстерню «Вісак», яка займалася елітним і сучасним архітектурним дизайном. Корпорація ЗАТ “Столиця”, яку очолював Ісак, стала найбільшим забудовником Оболоні, перетворивши її в найпрестижніший район в Києві.

ЖК “Оазис Оболонь” прикрашає не тільки район але і весь Київ.

Здається, ще зовсім недавно на парній стороні вулиці Героїв Сталінграда в Оболонському районі столиці височіла тільки одна будівля – Інституту Археології України. А ще десять років тому тут був пустир, де, напевно, зберігалося багато матеріалів для вчених археологів, які вивчають первіснообщинний лад. Тут було страшно з’явитися після дев’ятої вечора, особливо, на похмурому, порослому кущами, березі Дніпра.

І ось, паралельно вулиці Героїв Сталінграда, біля самої річки, з’явилася абсолютно нова, що стала родзинкою Києва, Оболонська набережна. Та не просто набережна, на зразок Хрещатицькій або Русанівській. Утворилися нові Липки! Тобто, місце, де можна зустріти київських ВІП-персон.

Храм Різдва Христового, на Оболонських липках, не схожий ні на одне київські культову споруду. Він сконструйований архітектором Валентином Михайловичем Ісаком. До речі, в нижньому боковому вівтарі церкви є престол в честь мученика Валентина – небесного покровителя зодчого. Валентин Михайлович доклав усіх зусиль для того, щоб храм гармонійно вписувався в ультрасучасний вигляд нового Оболонського мікрорайону. Недарма про церкви Різдва Христового кажуть “модернова”. Це справедливо.

Ще за радянських часів київські чиновники задумалися про комплексну забудову нового мікрорайону на березі Оболонського затоки. Двадцять років по тому їх ідею реалізував приватний забудовник Валентин Ісак. У «пам’яті народній» Ісак назавжди залишиться головним проектувальником і забудовником «Оболонських Липок»

ЖК “Оазис Оболонь” перлина Оболонських Липок.

Оболонські Липки перший у пострадянській Україні приклад комплексної забудови престижного мікрорайону. Комплексна забудова Оболонських Липок почалася за проектом Ісака в 1996 році. Тут був збудований “Оазис” – найдорожча нерухомість Києва.

Липи на Оболонських Липках ніколи не росли, тільки верби, тополі і чагарники. Але ціни на житло в деяких будинках цього району такі ж, як і в історичному центрі Києва – на Липках, де в 1830-і роки вирубали липову гай, щоб побудувати будинки для багатіїв.

Оболонські Липки – чи не перший в Україні приклад комплексної забудови престижного мікрорайону з часів розпаду СРСР. Пік продажів доводиться на теплу пору року. Люди виходять на набережну і закохуються в це місце. Район заселений майже повністю, найдорожчі будинки були викуплені ще до початку будівництва.

Чверть століття тому територія на правому березі Оболонського затоки являла собою величезний пустир. На початку 1980-х влада міста думали розбити на цьому місці парк, але потім вирішили звести двадцяти чотирьох поверхові будинки. Перший будинок почав будувати в 1989-му молодіжно-житловий кооператив, з якого виросла компанія «МЖК« Оболонь ». Її співвласник Василь Антонов очолює зараз адміністрацію Оболонського району. Всього компанія Антонова побудувала п’ять будинків і дитячий сад.

ЖК “Оазис Оболонь” вигідна інвестиція зараз.

Забудовувати район комплексно в єдиному стилі почав з 1996 року архітектор Валентин Ісак, власник корпорації «Столиця». За його проектом територія уздовж набережної обросла висотками з червоними дахами. У 2001 році Ісак отримав ще один шматок землі уздовж затоки, де почав будувати найпрестижнішу частина району – житловий комплекс «Оазис». До 1991 року цією частиною берега розпоряджалося Міноборони. Про те, що колись тут була режимна територія, нагадує зберігся фрагмент одного з секретних тунелів під Дніпром, так званого сталінського метро.

Забудовувати район комплексно в єдиному стилі почав з 1996 року архітектор Валентин Ісак, власник корпорації «Столиця». За його проектом територія уздовж набережної обросла висотками з червоними дахами. У 2001 році Ісак отримав ще один шматок землі уздовж затоки, де почав будувати найпрестижнішу частина району – житловий комплекс «Оазис». До 1991 року цією частиною берега розпоряджалося Міноборони. Про те, що колись тут була режимна територія, нагадує зберігся фрагмент одного з секретних тунелів під Дніпром, так званого сталінського метро.

В «Оазисі» розташована найдорожча нерухомість Оболоні – тридцять два котеджі з видом на затоку.

Ісаку вистачило відчуття міри, щоб не напхати багатоповерховими «машинами для житла» всі сорок гектар, відведених під «Оазис». Чим ближче до води, тим нижче поверховість будинків. Це привернуло в район заможних мешканців, готових платити за гарний вид з вікна. У Києві дефіцит якісної комфортного середовища, і якщо вона з’являється, то відразу стає елітною. На береговій лінії стоять і п’ятиповерхівки з дворівневими квартирами. Поруч – невеличкий гольф-клуб.

Зовнішню кордон «Оазису» позначають кілька двадцяти п’яти поверхових “свічок”.

Що крім виду з вікна і статусних сусідів утримує мешканців на Оболонських Липках? Інфраструктура, яка дозволяє вирішувати побутові питання, не виходячи з мікрорайону. «Тут застосовано так зване вертикальне зонування: всі перші поверхи віддані під об’єкти громадського користування, – зазначає архітектор Лішанський. – Вивіски іноді несмачні, але це зміниться. Головне – відразу було прийнято, що на перших поверхах не комфортно жити. Це по-європейськи ».

ЖК “Оазис Оболонь” купити статус дорого.

Підготовлені приміщення поступово зайняли супермаркети, промтоварні і дитячі магазини, медичні фірми, салони краси та хімчистки. Бізнесмен Андрій Матюха відкрив тут мережу закладів «Будинок Смаку» – супермаркет Daily Маркет, пивний ресторан Viller, італійський ресторан Smacotella і чоловічий клуб «Мартін». «Я давно живу на Оболоні, спостерігав за розвитком мікрорайону, бачу, що у цього місця хороший потенціал», – говорить він.

Сергій Баранник, директор по роздробі концерну «Європродукт», який в кінці 2009 року відкрив на околиці «Оазису» дитячий супермаркет «Антошка», підтверджує, що справи йдуть непогано: «Середній чек« Антошки »на Оболоні на 15-20% вище, ніж в центрі міста ». Правда, деякі мешканці мікрорайону вже бурчать, що ресторанів занадто багато і шуму від них більше, ніж потрібно.

Деякі місцеві жителі хотіли б бачити на Оболонській набережній цивілізований пляж, іншим не вистачає парку з атракціонами. Але і зараз гуляти по ній приїжджають з усього Києва. Тут взагалі приємно бродити. Є скверики, сходинки, тротуари. Добре продумані ракурси, з яких сприймаються будинку. Вони тут розташовані так, що в місцях скупчення людей вдало проглядається архітектура і ландшафт ».