Оболонь елітний район Києва.

Оболонь відносно новий спальний район на правому березі Києва. Активна забудова Оболоні почалася в 70 роках 20 століття. Будинки цього періоду в основному панельні і мають висоту 9 і 16 поверхів. З 2000 років активно забудовується елітними будинками з червоної цегли, які досягають 33 поверхів. З цього часу Оболонь стає найдорожчим і бажаним районом для комфортного життя.

Престижні мікрорайони Оболоні.

Найпрестижнішими по праву вважається частина Оболоні, що має вихід до Дніпра. Це Оболонські Липки – парні номери проспекту Героїв Сталінграда від 2 до 26. У Оболонські Липки входить компактний мікрорайон Оболонь Оазис адреса проспект Героїв Сталінграда будинку номер 4, 6, 8, 10. Оазис це 4 кондомініуму – будинки висотою до 16 поверхів зі своїми внутрішніми дворами і підземними паркінгами. Поруч Парк Наталка – велика зелена зона відпочинку і розваг. Оболонська Набережна – цей район забудови елітних особняків, що мають вихід на Дніпро.

Чим же так привабливо це місце? Розвинена інфраструктура, де є абсолютно все для комфортного життя, супермаркети, моли, кінотеатри, магазини, бутіки, школи і дитячі сади. Близькість до станцій метро Петрівка, Оболонь, Мінська. На Оболонській набережній найбільша в Києві прогулянкова зона з ресторанами, клубами, атракціонами, зонами відпочинку і розваг. Вихід на річку Дніпро, яхт клуб. Безліч красивих православних храмів.

Оболонь це сучасний район цікавий як для комфортного проживання так і довгострокових інвестицій.

Ціна на покупку та оренду нерухомості на Оболонських липках найвища в столиці. Довгострокова оренда комфортних апартаментів стартує від 800 $ в місяць, а найвищий цінник може досягати і 15000 $ а місяць оренди. Щоб купити квартиру в цьому елітному районі необхідно мати у своєму розпорядженні сумою від 150000 $ і до 1,5 мільйона $. Це місць про вибирають для себе заможні люди, політики, митці, топ менеджери і працівники в сфері IT. Найчастіше об’єкти нерухомості в Оболонських Липках можуть бути дорожче ніж на Печерську або Подолі.

Цікаві ЖК Оболоні.

З нових елітних житлових комплексів Оболонського району варто відзначити: ЖК Парку Стоун, ЖК Obolon Residences – це найдорожчі і престижні комплекси. Є й економ варіанти комфортного житла – ЖК Оболонь Тауер і ЖК Міністерський, де можливо зняти комфортну квартиру з усіма зручностями від 500 $.

Оболонь, це не тільки Оболонські Липки, це і старі мікрорайони з панельними дев’ятиповерхівки. Великий контраст якраз спостерігається на проспекті Героїв Сталінграда непарні номери і парні з номера 28 і далі. Тут житло коштує на порядок дешевше але все одно дорожче ніж на Троєщині через комфортної близькості до метро.

Оболонь знаходиться на північній стороні Києва та межує з заповідником Пуща-Водиця, містом супутником Вишгород, Київським морем. Всього 15 хвилин комфортної поїздки на авто і ви поруч з незайманою природою насолоджуєтеся відпочинком на свіжому повітрі. Тих же 15 хвилин на авто в іншому напрямку, і ви вже в діловому і історичному центрі Києва.