Park Stone

Фортеця з каменю на березі Дніпра.

ЖК “Park Stone” новий сучасний житловий комплекс на Оболонських Липках. Ця назва не випадкова, неподалік комплексу облаштовано парк каменів, це зона відпочинку на Оболонській набережній. Через свою форму півкола комплекс нагадує монументальну фортецю прямо на березі Дніпра. З панорамних вікон верхніх поверхів відкривається прекрасний вид на Дніпро.

Адреса: м. Київ, Оболонський район "Оболонські Липки", проспект Героїв Сталінграда 2д.

Уявіть собі життя в комфортній квартирі з вікон якої видно схід сонця а поруч були б річка і парк. При всьому при цьому Ви хочете насолоджуватися як чистим повітрям так і всіма благами цивілізації? Дехто наголосить, що це неможливо. У ЖК Парк Стоун реалізували всі умови для того, що б Ваша мрія стала реальністю вже сьогодні!

Park Stone складається з 7 секцій, які створюють цілісний архітектурний ансамбль. Найвищою вежею є центральна висотою 23 поверхи, від якої по обидва боки каскадом спадають інші вежі висотою від 22 до 15 поверхів. Перші два поверхи кожної секції займають офісні приміщення, ресторани, магазини і салони. З третього поверху почнеться житлова площа квартир.

560 комфортабельних квартир в Park Stone.

У ЖК «Парк Стоун» 560 квартир. Будинок побудований за найновішою монолітно каркасною технологією. Застосовані найсучасніші матеріали і технології. Система фільтрації води, примусова вентиляція, охоронна і пожежна сигналізація, безшумні високошвидкісні ліфти.

Презнтабельна вхідна група з консьєржами, домофоном і охороною. Під’їзд пристосований для людей з обмеженими можливостями. У будинку є великий паркінг і стоянка біля будинку. Власна територія огороджена від міської суєти. Будинок побудований, зданий, введений і експлуатацію і заселений на 99%.

Вигідне розташування дає унікальну можливість всього за 15 хвилин комфортної їзди на авто дістатися як до ділового цнгтра Києва, за місто або на Лівий Берег! Оболонські Липки найпрестижніший район Києва, де є абсолютно все для комфортного проживання, бізнесу і відпочинку. Дитячі садки, школи, моли, салони, магазини. У пішохідній доступності прогулянкова зона Оболонська набережна з безліччю ресторанів і кафе.