Зустріч ріелторів в відділі продажів ЖК SkyLine з Сергієм Махно.

Закрита зустріч ріелторів і агентів з нерухомості у відділі продажів ЖК SkyLine з архітектором і дизайнером Сергієм Махно.

Холодним зимовим вечором погода остаточно зіпсувалася, почалася завірюха і зовсім не було бажання висовувати ніс на вулицю. Подзвонила колега з RE/MAX Олена Ернст і порекомендувала відвідати закриту зустріч у відділі продажів ЖК SkyLine, обмовившись, що туди запросили тільки кращих агентів з нерухомості. Заінтригований я все ж взяв всю волю в кулак, одягнувся потеплішає і відправився на зустріч.

Зустріч ріелторів в у відділі продажів ЖК SkyLine.

На подив, дістався дуже швидко і був одним з перших. Мене запросили в затишну лаунж зону зі зручними диванами, де я в очікуванні зустрічі пив каву і читав книгу з великої бібліотеки ЖК SkyLine. Після всіх присутніх фахівців в нерухомості повели в SERGEY MAKHNO GALLERY, яка знаходитися прямо в цій будівлі на першому поверсі вул. Євгена Коновальця 26А.

Нас вітав сам власник і натхненник проекту Сергій Махно. Зустріч проходила в форматі жвавої бесіди, де ріелтори задавали питання а Сергій і його колеги розкривали тему. Для мене було новиною, що крім дизайну інтер’єрів і виробництва унікальних архітектурних предметів, студія Сергія Махно займається і Хоум-стейджінгом. Буквально за лічені дні за допомогою фарб, тканин і предметів інтер’єру, фахівці студії можуть перетворити продаваний об’єкт, що вплине на ціну продажу.

Сергій Махно кращий архітектор і дизайнером України.

Сергій Махно недавно отримав престижну міжнародну нагороду – це премія Red Dot Design Award. І є найкращим визнаним архітектором і дизайнером України. Цінник на дизайн проект від Махно стартує від 350 $ за м.кв. і може досягати 20 000 $ за м.кв. Звичайно такі послуги можуть дозволити собі не всі. Статус коштує дорого але як виявилося з динаміки продажів квартир в ЖК SkyLine з дизайном і реалізацією від Махно – це виправдана додаткова вартість. Один з колег похвалився тим, що продав квартиру в цьому комплексі з дизайном від Махно за ціною 7000 $ за м.кв.

Махно батько трьох хлопчиків розповів ріелторам ще одну новину. Його сім’я росте і Сергій розглядає цікаві пропозиції для покупки нового будинку. Ріелтори тут же пожвавилися, а один з колег тут же вручив Сергію візитку з пропозицією про співпрацю.

За словами Сергія тренди та напрямки в дизайні інтер’єру міняються кожні три роки. Але такі матеріали як бетон, дерево, кераміка, скло були залишаються і завжди будуть популярні.

Предмети інтер’єру в кіно.

У культових фільмах випадково а може зовсім не випадково потрапляють на очі елементи декору відомих архітекторів і виробників. Нещодавно я дивився британський серіал Шерлок. У кабінеті Холмса на Бейкер-стріт стоїть розкішне крісло Le Corbusier, а освітлення від Artemide. Предмети інтер’єру від Сергія Махно вже “засвітилися” в одному з серіалів. Відкрию один секрет, вже ведуться зйомки нового фільму Люка Бессона з неповторним Жаном Рено у головній ролі. В якості декорацій в деяких епізодах обрана квартира в ЖК SkyLine з дизайном від Махно.

Ігор Тихий розповів про те, як впливає колір в дизайні інтер’єру. Останнім часом в тренді зелений. На міжнародних дизайнерських виставках в Німеччині і Італії зелено як ніколи. Стенди учасників декоровані зеленими елементами і живими рослинами. Модний слоган “Зараз зелений це той же чорний в інтер’єрі”. Ігор показав приклади робіт, де конкретні елементи в приміщенні можна вигідно підкреслити і виділити як основні, застосовуючи певні кольори і відтінки.

Александ Махно в кулуарної бесіді розповів про міжнародні проекти Sergey Makhno Architects за межами України, які він веде безпосередньо. було цікаво дізнатися про національні особливості та відмінності замовників в різних країнах. Олена Марченко адміністратор Галереї Махно люб’язно запросила на прийдешні заходи та майстер класи.