Купівля житлової нерухомості і подальша здача в довгострокову оренду з поверненням інвестицій за 8 років – в Україні це реально.

До недавніх пір у  ЖК Smart Plaza Obolon можливо було придбати квартиру загальною площею 33 м.кв. Разом з ремонтом «під ключ» вкластися у суму 57 000 $. Саме таку квартиру я сьогодні здав у довгострокову оренду за 600 $ на місяць, це більше ніж 18$ за 1 м.кв. Тобто інвестиції власник квартири планує повернути за 8 років.

Біля станції метро Мінська, що на Оболоні спостерігається підвищений попит на невеличкі приміщення для комерційної діяльності: офіси закритого типу без трафіку відвідувачів , міні салони для VIP клієнтів. Цей попит на стільки перевищує пропозицію, що не вгамується і через 5 років.

Я раджу інвесторам у яких є від 50K до 100K $ вкладати кошти у невеликі за площею квартири та потім здавати їх під офіси закритого типу.

Мало хто знає, що Київ став центром діяльності спеціалістів, які працюють у IT сфері. І це не випадковість. Адже кваліфікований IT спеціаліст не прив’язаний до місця, може працювати на свого замовника з будь якого кутка світу. Декілька років тому серед програмістів було популярно жити у країнах Азії де помірні ціни і приємний клімат, але згодом ціни там виросли, до того ж у сезон дощів там не надто цікаво.

ЖК Smart Plaza Obolon

Київ це сучасне місто з розвиненою інфраструктурою, до того ж витрачати зароблені кошти на життя тут значно вигідніше ніж наприклад у Європі або США. Відкривши ФОП 3 категорії IT спеціаліст у Києві заробляє так само як і у Франкфурті або Нью-Йорку але сплачує значно менші податки, винаймає житло та офіс за нижчими орендними ставками та взагалі витрачає на дозвілля, харчування менше!

Кон’юнктура породжує попит. У Києві як гриби після дощу відкриваються різноманітні Хаби, Коворкінги та простори для роботи. Наразі у Києві спостерігається дефіцит якісних офісних приміщень. Аналітичний центр одного з іноземних інвесторів для купівлі приміщення під коворкінг вивчав “рух працівників інтелектуалів у Києві”. Аналітика доводить, що програмісти знімають офіси у Печерському та Оболонському районах у пішохідній досяжності від станцій метро.

#druchok  #Smart_Plaza_Obolon  #ріелтор  #нерухомість  #Київ  #оренда_нерухомості  #Оболонь

Ваш ріелтор Ігор Дручок

0664004007 viber | 3900039@gmail.com