Swan end Egg by Arne Jacobsen on Fritz Hansen factory.

SWAN – це модель стільця і ​​дивана, яка розроблена знаменитим дизайнером Arne Jacobsen (Арне Якобсеном) спеціально для готелю Radisson SAS Royal Hotel (Редісон САС Роял) в Копенгагені ще в далекому 1958 році.

Це крісло стало іконою стилю мінімалізм і надалі було використано в інтер’єрі Національного Банку Данії. Модель крісла дивана SWAN (лебідь) не така популярна як Egg (яйце) створеного в тому ж 1958 році але до сьогодні виробляється невеликими тиражами для поціновувачів стилю мінімалізм.

Ціна крісла дивана Swan end Egg.

Спочатку ціна була досить високою – це близько 400 000 датських крон, що еквівалентно приблизно 75 000 доларів США. Причина обмеженого виробництва Egg дивана, крім прагнення до ексклюзивності, є труднощі, що виникають в процесі його виробництва, диван був на стільки великий що на кожен екземпляр йшло дві цільні коров’ячі шкури.
 
В цілому лінійка Egg дуже оригінальна, неординарна і звичайно ж не дешева. Існує не так вже й багато крісел, які можна було б поставити в один ряд з Egg. Шкіряне виконання Egg особливо можна виділити як вінець цієї серії.

Swan end Egg сьогодні.

Сьогодні виробництвом крісел SWAN і Egg, придуманих Арне Якобсеном, займається компанія Fritz Hansen. Як дизайнер, Якобсен зробив прототипи для меблів, текстилю, шпалер, столового срібла та інших елементів. Співпраця між Арне Якобсена і Fritz Hansen началоь ще 1934 році.
 
В кінці 50-х років Арне Якобсен був дуже продуктивним і як архітектор і дизайнер. Арне Якобсен ставив слід в світі промислового дизайну як шанований і видатний дизайнер і архітектор сучасності.

Fritz Hansen SWAN Limited Edition.

Обмежена серія крісла SWAN від Arne Jacobsen виготовлена ​​фабрикою Fritz Hansen тиражем всього 1958 штук. Ця кількість не випадково – число крісел обмеженого тиражу збігається з роком створення самої моделі. Перлинно біла підстава поєднується з білою шкіряною оббивкою. До кожного крісла прикріплений срібний кулон з індивідуальним номером. Версія крісла SWAN від Arne Jacobsen доступна в «ДРІАДА» з листопада 2008 року. Ціна доступна за запитом.