Текст, що продає.

Перед тим як сісти за написання оголошення про продаж або оренду нерухомості, визначитеся зі своєю цільовою аудиторією. Кому цікаво було б Вашу пропозицію? Спробуйте визначитися з тим, що важливо саме цієї категорії. Пам’ятайте Ви не продають квартиру а вирішуєте важливе питання життя потенційного покупця.

Заголовок. У заголовку має бути від 80 до 120 символів, це всього від 10 до 15 слів. У цьому короткому тексті повинна бути найважливіша інформація, емоція і заклик до дії. приклад:

“Купити видову квартиру 60 м.кв. В 10 хвилинах пішки від ст.м. Позняки. Дзвони зараз!”

У цьому вся назві 80 символів і воно відповідає правилам публікації на всіх існуючих порталах нерухомості. Уникайте писати слова “кап стилем”. Закінчуйте фразу одним знаком оклику, не більше.

Розбиваємо текст на абзаци.

Перший абзац найважливіший. Його читають все і потенційні клієнти і роботи пошукових систем в мережі інтернет. У ньому має бути короткий зміст всього опису об’єкта. Це як концентрат з найважливішого. Уявіть, що Вам необхідно донести всю суть до покупця за 2 хвилини.

Другий абзац описує саму квартиру. Поверх, кількість кімнат, планування, розташування по сторонах світу, ремонт, побутову техніку, вид з вікон. Опис кожної кімнати окремо включати. санвузли. підсобні приміщення і балкони.

Третьий абзац оповідає про будинок. Тип будинку: “царський”, “сталінка”, “хрущовка”, “чешка”, “радмін”, “спецпроект”. Якщо будинок побудований з 2000 року або після цієї дати, не виключено, що він має назву якого-небудь житлового комплексу. З чого зроблений будинок: панель, цегла, монолітний. Поверховість будинку, вхідна група, консьєрж, охорона, прибудинкова територія, дитячий майданчик, парковка і паркінг.

Четвертий абзац – це опис інфраструктури. Найпростіший спосіб поставити маркер на будинку на карті Гугл, подивитися і виписати всі визначні пам’ятки в радіусі 15 хвилин пішої ходи. Це школи, дитячі садки, поліклініки, магазини. Добре, коли поруч є знакове місце, відоме всім, наприклад парк Перемога, Бізнес Центр Гуллівер, Олімпійський Стадіон, Центральна синагога, ТРЦ Оушн Плаза.

Текст, що продає – важливі моменти.

Обов’язково пишемо відстань до найближчої станції метро в таких категоріях: 5, 10, 15 хвилин пішки або 5, 10, 15 хвилин на авто або громадському транспорті. Більше часу типу 20 хвилин або пів години писати не потрібно. Я проходив відстань між двома сусідніми станціями метро за 15 хвилин. А за 15 хвилин на авто без пробок можна дістатися навіть з Троєщини до найближчої станції метро.

Деякі люди добре сприймають різні списки. таблиці і цифри. Прочитайте написане Вами і складіть список найважливіших параметрів. Вставляйте список в готовий текст між абзацами. Хороший текст повинен бути від 300 до 700 слів. Пишіть самі і не копіюйте чужий текст або заїжджені фрази такі як “тихе місце” або “розвинена інфраструктура”. будьте творчими креативними особистостями, що створюють власний продукт!

Загальні вказівки до тексту.

Не пишіть занадто довгих речень. Якщо пропозиція більше 15 слів розбивайте його на кілька, ставлячи замість коми точку. Завжди починайте пропозицію з великої літери. Не використовуйте в описі перебільшення: дуже, супер, неймовірно, мега ітд. Текст розбивайте на абзаци. Припустимо 4 – 6 абзаців. У кожному з яких по 3 – 4 пропозиції не більше. Після кожних 2 – 3 абзаців пишіть заголовки і виділяйте їх більшим шрифтом.

Пам’ятайте, ваш текст повинен бути написаний не тільки правильно з точки зору граматики, орфографії та правил написання. Він повинен бути в першу чергу цікавий для потенційного покупця і успішно продавати об’єкт нерухомості. Навряд чи текст продасть квартиру але він може зацікавити покупця зробити наступний запит, який приведе Вас до успішної операції.

Залиште в описі інтригу і недомовленість, що б у читача залишилося бажання зателефонувати і задати питання.