Світильник – крісло Tom Dixon Jack

Tom Dixon Jack – це багатофункціональний об’єкт інтер’єру, а саме світильник на якому можна сидіти. При створенні даного архітектурного об’єкта Том Діксон був натхненний формою однойменної дитячої іграшки.

Tom Dixon Jack виготовлений з міцного пластику за допомогою роторного формування розмірами 52 х 58 х5 8 см, з люмінесцентною лампою 5W E27 і проводом 3,5 м. Jack був створений Томом Діксоном в 1994 році і до цього дня є одним з найцікавіших об’єктів дизайнера.

Даний світильник в кольорах білий, чорний, помаранчевий може використовуватися як окремий елемент освітлення або бути елементом цілої скульптурної композиції. Джек Лайт отримав престижну премію Millennium Mark Award в 1997 році і незабаром був включений в список експозиції Музею Вікторії і Альберта в Лондоні Британія і Музею сучасного мистецтва в Сан-Франциско США.
Призначення Тома Діксона арт-директором HABITAT в 1998 році вважали спірним.

Він завжди працював на себе, і не знав, що таке корпоративна культура. Заснована сером Теренсом Конраном і колись володіла, можливо, найбільшим впливом на розвиток британського дизайну, компанія ХЕБАЙТАТ змінила вектор свого шляху. Діксон швидко вивів компанію з кризи і завоював авторитет, ставши в 2001 році її креативним директором. Діксон так само є директором однойменної компанії Tom Dixon.

З цього моменту значення Тома Діксона в сучасному дизайні істотна і є постійною і незаперечною.