Tom Dixon.

У 1985 році Том відкриває свою творчу майстерню – Creative Salvage (Творчий Брухт), яка в 1994 році змінює назву на Space. Майстерня займається створенням меблів і світильників, випускаючи ексклюзивні предмети в єдиному екземплярі або обмеженим тиражем.

Кухонний стілець – Kitchen chair (1987) і стілець S (1988), які свідомо не відрізнялися досконалістю виконання, характерним промислово випущеним продуктам, типові для робіт Тома Діксона цього періоду. Незабаром скульптурні роботи Тома привертають увагу любителів і професіоналів, серед яких виявився сам Джуліо Каппелліні (Giulio Cappellini) – легенда світового дизайну, італійський лідер в області виробництва дизайнерських меблів.

Багато молодих «зірки», такі як англієць Джаспер Моррісон, австралієць Марк Ньюсон, італієць Родольфо Дордонь або французи брати Буруллек, зійшли на небосхил сучасного індустріального дизайну саме завдяки Сappellini. Зустріч з Каппелліні відкрила перед Діксоном шлях у світ професійного дизайну. У 1989 році Каппелліні почав виробляти S chair, який в той же рік поповнив колекцію Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку.