Бізнес Центр Торонто.

Бізнес Центр Торонто один з найвидатніших об’єктів архітектури Києва. Це монументальна споруда з бетону, облицьований натуральним каменем знаходиться навпроти костьолу Святого Миколая.

 • Девелопер – ПрАТ «Торонто-Київ»
 • Проектне бюро – ТАМ А. Пашенько – архітектура, Acoustic Project – Захист від шуму.
 • Керуюча компанія “ТК Проперті Менеджмент”
 • Технічний консультант і експертом в рамках фінансування CB Richard Ellis (CBRE) США Лос-Анжелес.
 • Генеральний підрядник “Основа-Солсіф”.
 • Фінансування ПАТ «Банк Кіпру» Bank of Cyprus Group.

Власник інвестор з Канади. Даний Бізнес Центр класу А почав проектуватися ще до кризи 2008 року. Після кризи потрібно додаткове фінансування від Bank of Cyprus Group. Об’єкт був зданий в експлуатацію до Чемпіонату Європи з футболу 2012 UEFA Euro 2012. Нижче приведу цитати безпосередніх учасників проекту та зацікавлених осіб.

Владислав Байрака голова правління ПАТ «Банк Кіпру». «Фінансування інвестиційних проектів України є одним з пріоритетів Банку Кіпру на цьому ринку. Ми проробили дуже велику роботу і неймовірно раді, що угода відбулася. Це ще один доказ початку відродження економіки України і того, що український бізнес може і повинен розраховувати на отримання інвестицій і довгострокове фінансування.

Для нас цей проект важливий ще й тим, що частина цього чудового комплексу буде відведена для розміщення головного офісу нашого банку, який стрімко розвивається і збільшує обороти ».

Юрій Кривошея «Торонто-Київ». «Для нас робота з командою Банку Кіпру була серйозним процесом, протягом якого ми придбали неймовірний досвід, побудували нову модель синергії і, найважливіше, досягли серйозних результатів в сьогоднішніх умовах. Дуже важливо відзначити, що серйозна рішучість Банку Кіпру повинна стати позитивним сигналом для інвесторів і українського ринку в цілому ».

«Оскільки наш комплекс з готелем є найближчим до стадіону, на якому пройде фінал ЄВРО 2012, ми зробимо все можливе, щоб гості чемпіонату залишилися задоволені своїми перебуванням в Києві. Хочемо також підкреслити, що ми вже підписали договір з агентством УЄФА з розміщення ЄВРО 2012 про прийом в нашому готелі цільових груп УЄФА і, можливо, футбольних команд під час проведення чемпіонату ».

Зенон Поточний, представник одного з найбільших акціонерів «Торонто-Київ», які перебувають в Канаді.
«Я дуже задоволений тим, що нам вдалося отримати фінансування від Банку Кіпру. Як Президент Канадсько-Української Торгової Палати, я задоволений проведенням цієї трансакції, так як вона збільшує привабливість України як можливого ринку для інвестицій з боку канадського бізнес спільноти ».

Сергій Сергієнко керуючий партнер CB Richard. «Сам факт фінансування такого масштабного проекту в кризовий період – це величезне досягнення для обох сторін проекту та знакова подія для ринку комерційної нерухомості. Це перша угода з надання такого серйозного фінансування міжнародною фінансовою установою великого проекту комерційної нерухомості в Києві, починаючи з другої половини 2008 р

Особливо хочеться відзначити дію на випередження з боку Банку Кіпру, який, не чекаючи нової хвилі фінансування, коли тенденції ринку будуть очевидні всім, зробив безпрограшний хід. Таким чином, «Торонто-Київ» стане тим рідкісним новим об’єктом комерційної нерухомості, який вийде на ринок вчасно: коли в умовах відчутного дефіциту якісних приміщень та зростаючих орендних ставок інші девелопери тільки будуть починати реалізацію своїх проектів ».

Побудований Бізнес Центр “Торонто” виправдав очікування інвесторів і став однією з візитних карток ділового та історичного центру Києва.

 • Бізнес Центр класу «А».
 • Загальна площа 7885 м.кв.
 • Орендна площа 5565 м.кв.
 • Висота будівлі 9 поверхів.
 • 2 ліфти виробництва Shindler.
 • Дворівневий підземний паркінг на 56 машино місць.
 • Орендна ставка + ОРЕХ від 20 + 6 $ в місяць за 1 м.кв. + ПДВ
 • Адреса: Україна, Київ, Голосіївський район, вул. В. Васильківська, 100 та вул. Антоновича 79.

Розташований навпроти від Свято-Миколаївського костелу і в 10 хвилинах ходьби від Київського планетарію. У 3 км. вулиця Хрещатик, в 700 метрах від станції метро Олімпійська. У Бізнес Центрі Знаходяться, ресторан, готель Holiday Inn Kiev 4+ на 210 номерів, офіси. БЦ Торонто Київ складається з 4 блоків. Вхідна група двох офісних корпусів виходить на вул. Антоновича, двох інших у внутрішній атріум комплексу з вул. Велика Васильківська.

Бізнес-центр «Торонто» це дев’ятиповерхова споруда, яка була введена в експлуатацію в 2012 році. Будівля виконується в монолітному залізо бетонному каркасі з цегляними огороджувальними конструкціями, утепленими зовні і облицьованими натуральним каменем по системі вентильованих фасадів.

Загальноміська група складається з пішохідного торгового пасажу, який з’єднує вул. Велику Васильківську і вул. Антоновича (Горького), ресторану та інших приміщень загальноміського призначення. Висота торгових залів, приміщень громадського харчування, а також вхідного рівня готелю з суспільною функцією – 4,5 м. Висота офісних поверхів – 3,6 м. Висота житлових поверхів готелю – 3 м. Висота паркінгу – 3 м.

 • Бізнес-центр «Торонто» класу «А» оснащений:
 • Система енергопостачання з власним генератором;
 • Центральна каналізація і система водопостачання;
 • Система автономного опалення та нагрів води;
 • Ліфти Sсhindler;
 • Охоронна і пожежна сигналізація;
 • Система пожежогасіння;
 • Охоронна система з цілодобовим відеоспостереженням;
 • Електронна система контролю і допуску до будівлі;
 • Центральна система управлінням будівлею;
 • Телекомунікаційна система від декількох провайдерів.

Бізнес Центр Торонто прибутковий об’єкт інфраструктури Києва і завжди був “ласим шматочком”. У цьому 2018 році відбувається новий переділ собсвенно і у бізнес центру може з’явиться новий собсвеннік.

Dragon Capital Investments Limited завершила операцію з купівлі ТОВ “Ірпінь-Будпроект-Плюс” в січні 2018 року.
Антимонопольний комітет дозволив компанії Dragon Capital Investments придбати більше 50% компанії “Ірпінь-Будпроект-Плюс”, яка володіє бізнес-центром “Торонто” в Києві. Згідно з даними єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром компанії “Ірпінь-Будпроект-Плюс” є Михайло Постоловський і Дмитро Єріна.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві, а в останні роки активно скуповує активи. У тому числі: українську онлайн-платформу морських перевезень ShipNEXT, бізнес-центри Прайм “і” Євразія “в Києві, ТРК” Радіо-Ера “, ТЦ” Піраміда “в Києві, частку в” Українській біржі “, ТРЦ Victoria Gardens у Львові і бізнес-центр ECO Tower в Запоріжжі.