Семінар від Ulvi Kocailik світової легенди RE/MAX.

Ulvi Kocailik (Улві Коджейлік) практикуючий агент і брокер, відомий лектор і світова легенда RE / MAX відвідав Україну з робочим візитом і дав колегам з RE / MAX кілька цінних порад.

Початок травня 2018 у ріелтерської життя було відзначено кількома подіями. До нас в Київ приїхала Зінаїда Габріель ріелтор з Канади і на зустріч прийшли багато відомих ріелтори Києва. Також була розрекламована щорічна зустріч ріелторів Асоціації Фахівців нерухомості України в Одесі, куди вирушили багато ріелторів України. І не дивлячись на це, практично непоміченим пройшло знакова подія для України. Нас вперше відвідав відомий в світових колах ріелтор Улві Коджейлік (Ulvi Kocailik).

Мені неймовірно пощастило, що я був присутній на даному заході і особисто познайомився з Улві Коджейлік. Він побажав мені успіхів у роботі. Я отримав величезний заряд енергії від практикуючого Гуру ріелторського бізнесу і готовий прагне до нових успіхом і до нових операцій!

Ulvi Kocailik легенда RE / MAX.

Нагадаю RE / MAX – це найуспішніший агентство в світі. Яке продає більше всіх нерухомості в світі. Ніхто не продає нерухомості більше ніж ми! Відповідно в RE / MAX є в TOP100 – це світовий рейтинг агентів. Головним параметрами є сума комісії принесена агентом або Брокером протягом року. Він із завидною постійністю останні роки займає найвищий рейтинг у світовому TOP3.

Агент №1 з продажу комерційної нерухомості в Туреччині.
Останніх 7 років в світовому рейтингу TOP50 RE / MAX за сумою комісії в номінації комерційна нерухомість.
Останніх 3 роки в світовому рейтингу TOP3 RE / MAX за сумою комісії в номінації комерційна нерухомість.
Закінчив програму Executive MBA.
RE / MAX World 3 Комерційна категорія, 2016 р
RE / MAX World 3 Комерційна категорія, 2015 р
RE / MAX World 6 Комерційна категорія, 2014 р
RE / MAX World 5 Комерційна категорія, 2013 р
RE / MAX World 25 Комерційна категорія, 2012 р
RE / MAX World 5 Комерційна категорія, 2010 р
RE / MAX World 84 Серед 87 000 консультантів в 90 країнах, 2008 р
RE / MAX World 7 в 68 країнах за межами Америки і Канади, 2008 р
RE / MAX International Circle of Legends 2015 – 100 країн, 350 з 100 тисяч учасників
RE / MAX International Lifetime Achievement 2011 р
RE / MAX Міжнародний Зал слави кар’єри переможець 2009 р
Член Міжнародного клубу діамантів RE / MAX перший рівень десяти 2010 2013, 2014, 2015 р.р.
Член Міжнародного клубу голів RE / MAX 2008, 2011, 2012 р.р.
Член клубу Platinum Club RE / MAX 2006, 2007, 2009 р.р.
ACP-Accredited Professional Commercial – Професійна підготовка інструкторів в США.

Це була закрита зустріч яка відбулася для агентів брокерів RE / MAX до України. Улві Коджейлік приїхав заряджений енергією, радісний щасливий. Улві повідомив дуже приємні новини. Він побачив в Києві багато будівельних кранів і дуже мало банерів про продаж та оренду. Це означає, що досить багато будується нових об’єктів нерухомості, яка незабаром буде продаватися. І в той же час така маленька конкуренція серед агентів. Де дуже мало банерів, дуже мало виставлена ​​пропозицій з продажу.

Секрети успіху від Ulvi Kocailik.

Улві провів лекцію про те як бути і успішним ріелтором і ставати все успішніше. Дав кілька цінних порад. Це поради досить прості. Але проблема в тому, що багато хто з нас готові слухати, обговорювати і самі висувати різні теорії, але мало хто з нас готовий застосовувати їх на практиці. Ulvi Kocailik часто спілкується з різного роду фахівцями, агентами, брокерами, ріелторами які багато розповідають теорії.

Він задає питання інтерв’юера – “Який розмір комісії він заробив в нинішньому або минулому році і скільки угод завершив?” Найчастіше колеги не можуть відповісти на це питання. Намагаються піти від нього і дають розлогі пояснення. Це означає, що людина готова розповідати різні теорії, але на практиці вони не підтверджені. Чому Улві є легендою? Тому що не дивлячись на те, що він сертифікований лектор і читає багато лекцій, презентацій в різних ріелтерської фірми Він в бізнесі вже 11 років, є брокером, тобто власником ріелторської компанії. Він до цих пір діє агент. Він до цих пір продає нерухомість! Я зайшов на його сторінку на сайті RE / MAX і побачив двадцять шість активних об’єктів. Це ті об’єкти, які він сам знаходить через свої контакти, сам проводить маркетинг і сам закриває угоди!

Світовий TOP3 RE / MAX говорить про те, що Улві заробляє великі гроші. За минулий рік розмір його комісії склав понад 10M $ / При тому що він працює локально тільки в одному районі Стамбула. Улві Коджейлік розповів про простих дії, які потрібно робити кожен день для того, щоб домогтися успіху. В першу чергу потрібно мати територію експертизи. Ця територія спочатку може бути досить маленькою в радіусі всього 5 км. В майбутньому, підвищуючи свою кваліфікацію, ви можете поступово розширювати територію своєї експертизи.