«Звідки брати клієнтів? 18 ефективних інструментів»

У травні в день Європи у Вас є унікальна можливість поєднати корисне навчання з незабутнім відпочинком. Відвідати один з туристичних центрів України – місто Кам’янець-Подільський. Кожен будинок у старовинному місті та старовинна фортеця мають цікаву історію.

У цей час у місті відбуватиметься фестиваль повітряних куль. І відвідати семінар для ріелторів, брокерів та агентів з нерухомості на тему «Звідки брати клієнтів? 17 ефективних інструментів». Семінар буде проходити у шикарному готелі Reikartz що розташований у історичному центрі міста.

Тема семінару:

«Звідки брати клієнтів? 17 ефективних інструментів»

Для кого:

Ріелторам, брокерам та агентам з нерухомості. Буде цікаво як початківцям, які роблять перші кроки у професії так і досвідченим фахівцям.

Про що:

Останнім часом я проводжу багато зустрічей з власниками бізнесу або агентами. Найпопулярніше питання звучить так: «Так звідки брати клієнтів?»

Моя відповідь завжди однакова «Не існує чарівної палички, яка забезпечить нам безперервний потік нових клієнтів.» Клієнтів ми повинні шукати самі! Але де і як їх шукати? Питання для багатьох агентів та ріелторів залишається відкритим.

Досвідчені ріелтори і новачки постійно потребують нових клієнтів. Це питання турбує буквально кожного агента з нерухомості. Ми всі були в такій ситуації, коли успішно закрили чергову угоду і на наступний день нам нема з чим працювати. І ми знову починаємо все з початку. Чекаємо або шукаємо новий об’єкт в роботу. Ми постійно потребуємо нових клієнтів.

Агент з нерухомості – це підприємець, який не отримує заробітну плату. Його прибуток, це комісійні від закритої угоди. Ми отримуємо гроші від угоди до угоди і цей процес досить непередбачуваний.

На семінарі я розповім про 17 ефективних інструмента з пошуку та знаходження нових клієнтів. Я, практикуючий ріелтор Ігор Дручок, поділюся з Вами власним досвідом спроб, помилок, експериментів та перемог. Я впевнений, що користуючись цими інструментами у Вас більше не буде дефіциту нових клієнтів.

Спікер: практикуючий ріелтор Ігор Дручок.

  • Особистий рекорд – реалізація 7 об’єктів за місяць і №1 в рейтингу TOP10 RE/MAX в Україні за сумою комісійних.
  • Член Спілки Фахівців з Нерухомості України СФНУ.
  • Кращий агент з комерційної нерухомості 2018.
  • Асоційований член FIABCI-Ukraine.
  • Місцевий експерт Google Maps.

Де: Україна, Хмельницька область, місто Кам’янець-Подільський, вул. Старобульварна, 2 готель Reikartz. GPS координати: 48.674998, 26.571789

Знаменита Кам’янець-Подільська фортеця, є найбільш відвідуваною фортецею України! Кажуть, що це величний «кам’яна квітка», який вражає всіх своєю красою і міццю. Існує легенда, що коли хан Осман побачив її, то був вражений красою і величчю замку. Він запитав у своїх підлеглих, хто був будівельником цієї фортеці. Вони сказали, що тільки Аллаху під силу таке будівництво. А хан відповів: «Якщо Аллаха будував цей замок, то нехай завойовує його теж він». Кожна вежа замку має свої легенди і таємниці.

Коли: 18.05.2019 11:00 – 14:00

У цей час у місті пройде «ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ»

Унікальність цього фестивалю полягає в тому, що аеростати плавають прямо над старовинним містом і каньйоном річки Смотрич. Фестиваль повітряних куль в Кам’янці-Подільському проводиться вже більше 10-ти років. Щороку в цьому магічному дійстві беруть участь 10-15 команд з України та зарубіжжя.

А крім того, нас чекають чудові Замки в Меджибожі, Кам’янці-Подільському та Хотині, загадкова печера Кришталева і неймовірні панорами Бакоти!

Вартість участі:

  • Передплата 28/04/2019 – 05/05/2019 – 300 грн.
  • Передплата 06/05/2019 – 12/05/2019 – 400 грн.
  • Передплата 13/05/2019 – 17/05/2019 – 500 грн.
  • У день майстер класу 18/05/2019 – 600 грн.

Реквізити для оплати: Карта ПриватБанк 5168 7422 2485 1265 Дручок Ігор Іванович

Після сплати для реєстрації повідомите ПІБ, контактний номер телефону та адресу електронної пошти: 0664004007 viber, 3900039@gmail.com. У відповідь вишлю лист з підтвердженням оплати, планом заходи, адресою і схемою як дістатися.

Практикуючий ріелтор та спікер Ігор Дручок

0672004007
0664004007 viber
3900039@gmail.com
druchok.com

#druchok

Діалог з WhatsApp напередодні семінару у Кам’янці-Подільському.

Сергій Володимирович: ДРУЧОК, РОЗКАЖИТЬ ПРО СЕБЕ

Ігор Дручок: Особистий рекорд – реалізація 7 об’єктів за місяць і №1 в рейтингу TOP10 RE/MAX в Україні за сумою комісійних. Член Спілки Фахівців з Нерухомості України СФНУ. Кращий агент з комерційної нерухомості 2018. Асоційований член FIABCI-Ukraine. Місцевий експерт Google Maps. Мені 45 років. Є дружина, троє дітей, дві собаки, кіт, шиншила. Працюю з 1988 року, у продажах більше 20 років, ріелтором 4 роки, у цьому році почав викладати семінари й майстер класи.

Сергій Володимирович: Нащо вам проводити семінар?

Ігор Дручок: Я вже провів з успіхом семінар у Києві. Ті ріелтори, що мене знають часто запитують одні й ті ж самі запитання, тому я вирішив зібрати усі запитання у семінар.

Сергій Володимирович: Надоїло працювати?

Ігор Дручок: Я наразі працюю, я саме діючий ріелтор, не теоретик а практик і на семінарах розповідаю про свій успішний досвід. Зараз у мене у роботі 11 об’єктів, серед яких є такі, які вартують мільйони доларів. Серед Київських ріелторів я отримую найвищі комісійні 100% з оренди і 6% з продажу.

Сергій Володимирович: Нащо вам плодити конкурентів?

Ігор Дручок: Усі ріелтори для мене не конкуренти а партнери. Я співпрацював з найкращим агентством нерухомості у світі RE/MAX де успішно працюють 127 000 агентів. Саме реферальна система дозволяє їм заробляти більше ніж колеги з інших агентств. На семінарі я розповім як бути партнерами а не конкурентами і заробляти більше.