Компанія “ДРІАДА” заснована у 2002 році. За час роботи реалізувала сотні знакових для України проектів. Це заміські резиденції, привтні помешкання відомих та заможних громадян, ресторани, готелі, стадіони, магазини, автосалони, відділення банків, заміські клуби, гольф-клуби.

Наша компетенція:

  • Продаж та довгострокова оренда елітної нерухомості у м. Києві.
  • Консультації з інвестування у нерухомість з розрахунком рентабельності.
  • Продаж якісного низьковольтного обладнання: розетки, вимикачі, інтелектуальна система Розумний Будинок, відеодомофони.
  • Продаж та комплектація: меблі, люстри, світильники, предмети інтер’єру.
  • Продаж натуральної зернової кави свіжого обжарювання найвищої якості.

Світильники і люстри.

Багато з декоративних світильників представлені серією в яку можуть входити: світильники для стелі, кришталеві люстри, підвісні світильники, покриття для торшери, настільні лампи, настінні бра, споти, точкові світильники. Елітні світильники і люстри виробництво Італія виготовляються майстрами вручну з дорогих матеріалів:
 

  • Кришталь Schonbek, Swarovski, Asfour, Preciosa;
  • Муранське скло, видути склодувами;
  • Метал: срібло, золото, латунь, бронза;
  • Абажур з безпечної від пожежі органзи;
  • Джерела світла LED і OLED світлодіоди;

Увага! Це не просто красива вітрина топових підприємств італійських світильників і люстр. Ми беремося за найскладніші і цікаві проекти в Україні і з успіхом реалізовуємо їх з максимальною вигодою для замовника. З кожним успішним проектом ми досягаємо поставленої мети – за понад 15 річний термін роботи сотні задоволених клієнтів.
Асортимент декоративних світильників і люстр.
 
У нашому портфоліо близько 500 фабрик – це декоративні світильники відомих брендів з країн виробників: Іспанія, Індія, США, Австрія, Німеччина. Це світильники в різних дизайнерських стилях: модерн, класика британська, американська, сучасна, бароко, Хай-Тек, скандинавський стиль, шале, прованс, флористика, еклектика.

Ексклюзивна пропозиція “ДРІАДА” це не тільки стандартні люстри з каталогів але і дизайнерські світильники від відомих архітекторів: Tom Dixon, Tobias Grau, Zaha Hadid, Karim Rashid, Le Corbusier, Paolo Balzanelli, Valerio Cometti, Pierre Jeanneret, Charlotte Perriand, Hugo Kaagman, Tom Drag. Ці шедеври потрапляють в розряд творів мистецтва, які займають достойне місце в музеях сучасного мистецтва і неодноразово номінованих на престижні міжнародні премії в світі дизайну.

Як вибрати декоративний світильник або люстру? 

В “ДРІАДА” Ви можете купити люстру в Києві, вибравши її в каталозі. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть зробити правильний вибір, адже вони мають вищу електротехнічне освіту і пройшли спеціальні технічні і дизайнерські курси на фабриках виробників в Європі.
 
Компанія “ДРІАДА” з 2002 року успішно реалізувала десятки дорогих проектів з застосуванням декоративних світильників і люстр найвідоміших брендів: Axo Light, Delta Light, Fabbian, Kolarz, LEUCOS, Faustig, Masiero, Nervilamp, Vistosi, Voltolina, De Majo, Possoni , Artemide, Fine Art Lamps, SLV.
 
Купуючи італійські світильники і люстри у нас Ви на 100% можете бути впевнені, що це не китайська підробка і Ваша люстра ні де ще не висіла і не використовувалася. Ми працюємо з усіма рекламаціями і готові замінити бракований виріб або доукомплектувати відсутній елемент, якщо він в процесі експлуатації зламався або розбився.
 
Купити італійську люстру в Києві найкраще в “ДРІАДА”, адже ми з 2002 року «безпосередньо» працюємо з більш 500 фабриками і запропонуємо більш прийнятну ціну, ніж конкуренти. Наша перевага перед салонами світла в тому, що ми не продаємо італійські люстри з вітрини, які припадають пилом на виставці досить довгий час. Всі куплені у нас люстри і світильники доставляються Вам «свіжі» прямо з фабрики в оригінальній упаковці, з інструкціями щодо встановлення, укомплектовані клемними колодками, лампочками з гарантією високої якості від виробника.